2022 - 3.uličkový turnaj - Obec Sedliská - Oficiálna stránka obce

Prejsť na obsah

2022 - 3.uličkový turnaj

Fotogaléria > 2022
3.uličkový turnaj
Už 3.ročník uličkového futbalového turnaja, konaného dňa 16.7.2022 na multifunkčnom ihrisku v priestoroch RELAX Parku,  organizovaný obcou Sedliská máme úspešne za sebou, plného kvalitných futbalových výkonov a kamarátskej nálady. Putovný pohár si odnášajú spomedzi šiestich mužstiev chlapi z „Podčičvianskych žihadiel“, ktorý vo finále zdolali team „Los Blankos“. Na treťom mieste skončil team „Rúžičky“. Ďalšie umiestnenia – „Hlavná ulica, Horný koniec a Street Kings“. Gratulácia a poďakovanie patrí víťazovi turnaja i všetkým zúčastneným, za ohľaduplnosť plnú nasadenia, vytrvalosti a hlavne dobrej nálady. Najlepším strelcom bol – Ján Poľak ml. s 11presnými zásahmi. Najlepším brankárom bol Ľubomír Fedor.

Poďakovanie patrí „šedliščanským guľašarom“ (J.Kollár, J.Rak, A.Sabol, J.Čalfa) za vynikajúci guláš, ktorý svojou kvalitou opäť nesklamal.
Poďakovanie patrí aj sponzorom turnaja: P.Pollák, J.Džurdženík ml., L.Paľko, P.Štec, D.Kontura st., R.Dzurina.

Verím, že turnaj ukázal svoju kvalitu a mužstva preukázali dostatok futbalového umenia.